Reklama

Wypadek w Serpelicach

Dziś, 22 czerwca, ok. godz. 20 doszło do poważnego wypadku w Serpelicach, gm. Sarnaki.

Zaalarmowano służby ratunkowe. Na ratunek wyjechali ratownicy medyczni z Platerowa, strażacy z OSP Serpelice, OSP Hołowczyce i JRG Łosice i łosiccy policjanci.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 55-letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Sarnaki, jadąc Skodą od Serpelic do Horoszek, na łuku drogi - z nieustalonych na razie przyczyn - zjechał na prawe pobocze, gdzie stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na lewe i uderzył w drzewo - informuje asp. Emilia Matejczuk z KPP Łosice. - Jechał sam. Ratownicy medyczni zabrali  go do szpitala przed przyjazdem policji, więc stan trzeźwości na chwilę obecną jest nieznany.

Reklama

ak, fot. Czytelnik

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/06/2026 21:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama