Dziś, 22 czerwca, ok. godz. 20 doszło do poważnego wypadku w Serpelicach, gm. Sarnaki.
Zaalarmowano służby ratunkowe. Na ratunek wyjechali ratownicy medyczni z Platerowa, strażacy z OSP Serpelice, OSP Hołowczyce i JRG Łosice i łosiccy policjanci.
- Jak wstępnie ustalili policjanci 55-letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Sarnaki, jadąc Skodą od Serpelic do Horoszek, na łuku drogi - z nieustalonych na razie przyczyn - zjechał na prawe pobocze, gdzie stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na lewe i uderzył w drzewo - informuje asp. Emilia Matejczuk z KPP Łosice. - Jechał sam. Ratownicy medyczni zabrali go do szpitala przed przyjazdem policji, więc stan trzeźwości na chwilę obecną jest nieznany.
ak, fot. Czytelnik
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze